Prodej kol

Stavím kola na míru nebo objednávám sériová kola Apache (případně jinou značku podle Vašeho požadavku). Při koupi nového kola vezmu Vaše staré na protiúčet.

Kolo na míru je vždy nejlepší volba. Každý máme jiné priority, někdy stavím kolo od začátku a jindy jen doupravím komponenty ze sériového kola. Vaše starší kolo nebo elektrokolo vezmu na protiúčet.

Kompletní katalog kol Apache 2019

Kompletní katalog kol 4Ever 2019

Kola značky Apache

První kolekce kol značky Apache vyjela z výrobní linky v roce 2001. Okamžitě se prosadila mezi zavedenými značkami a získala si přízeň profesionálních i hobby závodníků, rekreačních cyklistů a cykloturistů. V roce 2003 se na kole Apache stal Jarda Kulhavý juniorským mistrem světa a Evropy, Kamil Absbuher vyhrál na cyklokrosovém speciálu závod světového poháru a paralympionik Michal Stark sedlá silniční kola Apache od roku 2007 dodnes. V roce 2012 jsme založili vlastní mládežnický závodní tým Apache Bike Race team a hned v prvním roce jeho činnosti jsme získali dva tituly mistra ČR prostřednictvím kadeta Ondřeje Dudka a kadetky Jany Adámkové.

Na vrcholu žebříčku priorit značky je kvalita montáže a použitých komponent. Od samého začátku se kola Apache vyrábějí výhradně v českých montážních společnostech, kde máme podstatně větší možnost dohledu na kvalitu a můžeme flexibilněji reagovat na měnící se požadavky trhu. V posledních letech je výhradním dodavatelem společnost BPS Šumperk – dceřiná společnost rakouské KTM.

Při vývoji nových kol využíváme zkušeností a poznatků našich testovacích jezdců z řad závodníků Apache Bike Race teamu ale i rekreačních cyklistů. Protože především pro ně jsou kola Apache určena. Používáme špičkové rámy od stejných dodavatelů, kteří vyrábějí pro velké světové firmy. Kola jsou osazena komponenty prestižních značek jako Shimano, Ritchey, Mavic, SR Suntour apod. Do kolekce 2013 jsme zařadili více 29” modelů, z nichž ten nejvyšší je postaven na carbonovém monocoque rámu. Všechny karbonové i hliníkové XC rámy mají osvědčenou geometrii pro sportovní až závodní ježdění.

Významnou součástí kolekce Apache dnes tvoří také elektrokola. Do nabídky se poprvé dostala v roce 2009 a od té doby jejich oblíbenost každoročně výrazně stoupá. V současné době patří značka Apache k dominantním dodavatelům elektrokol na českém trhu. V sortimentu najdete celkem 17 modelů v různých cenových a typových kategoriích. Za velmi důležité u elektrokol považujeme spolehlivý záruční a pozáruční servis. Proto elektrokola prodáváme výhradně v síti partnerských obchodů kolanaelektriku.cz. Prodejci jsou odborně způsobilí zákazníkům poradit při výběru vhodného elektrokola a především pomoci s řešením vzniklých problémů. Veškeré náhradní díly k elektropohonům vedeme skladem v ČR a tak oprava se počítá v řádech dnů.


Děkuji za Váš zájem o kola značky Apache a přeji Vám spoustu krásných dní prožitých v sedle.

Michal Koutník


Rychlé kontakty - Michal Koutník

Otevírací doba PO-PÁ od 13 do 18 hodin, mimo tuto dobu jsem k dispozici na telefonu nebo mi můžete napsat email: mysak.koutnik@seznam.cz